Ofertă acceptată Cumpărare directă

SR ISO/IEC TS 17021-10:2018

Număr anunț
DA22422966
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE ACREDITARE DIN ROMANIA - RENAR (CUI RO4311980)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA DE STANDARDIZARE DIN ROMANIA-ASRO (CUI 11134288)
Cod CPV
22120000-7 · Publicatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74,26 RON
Valoare atribuită
74,26 RON
Data publicării
18.02.2019 10:18
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 10:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74,26 RON

din 74,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.