Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet hipoclorit de sodiu cu transport inclus

Număr anunț
DA22421459
Autoritate contractantă
COMUNA GHERTA MICA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI GHERTA MICA JUD. SATU MARE) (CUI 3896917)
Furnizor / câștigător
SADACHIT PRODCOM SRL (CUI RO5360833)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.845 RON
Valoare atribuită
1.845 RON
Data publicării
18.02.2019 09:12
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 10:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.845 RON

din 1.845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.