Ofertă refuzată Cumpărare directă

furnizare produse pentru organizare eveniment, de informare si publicitate

Număr anunț
DA22366507
Autoritate contractantă
Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
Furnizor / câștigător
ARTVERTISING SRL (CUI RO15375637)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.904,08 RON
Valoare finală
2.904,08 RON
Data publicării
07.02.2019 16:24
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.