Ofertă acceptată Cumpărare directă

HYDROCORTISONE SUCCINAT SODIC EIPICO 100MG (Hidrocortizon succinat sodic)

Număr anunț
DA22328509
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
FELSIN FARM SRL (CUI RO3024756)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.180 RON
Valoare atribuită
9.180 RON
Data publicării
01.02.2019 12:20
Termen limită
20.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 09:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.180 RON

din 9.180 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.