Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de birotica; plic dl adeziv; dosar plastic cu sina; adeziv pelikan

Număr anunț
DA22425436
Autoritate contractantă
Comuna Vama (CUI 3896895)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
144,80 RON
Valoare atribuită
144,80 RON
Data publicării
18.02.2019 12:23
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 13:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

144,80 RON

din 144,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.