- Număr anunț
- DA22425157
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Cronici Schitu Greci (CUI 5009418)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI RO29674809)
- Cod CPV
- 24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.200 RON
- Valoare atribuită
- 8.200 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 12:13
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.200 RON
din 8.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro