Ofertă acceptată Cumpărare directă

SANO BAZIN 150G -ODORIZANT WC PENTRU BAZIN 256

Număr anunț
DA22424267
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
Furnizor / câștigător
R.T.B.COM SRL (CUI RO8566138)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
289,50 RON
Valoare atribuită
289,50 RON
Data publicării
18.02.2019 11:05
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

289,50 RON

din 289,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.