Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch TP-Link TL-SG1024D, 24 porturi Gigabit, Desktop/ Rackmount, 13" metal

Număr anunț
DA22422750
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN BRAILA (CUI 4205491)
Furnizor / câștigător
IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
271 RON
Valoare atribuită
271 RON
Data publicării
18.02.2019 10:09
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 10:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

271 RON

din 271 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.