Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Azot 5.0, Taxa cogenerare
- Număr anunț
- DA22421793
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR ALBA (CUI 5823920)
- Furnizor / câștigător
- LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI RO8721959)
- Cod CPV
- 24110000-8 · Gaze industriale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 365,10 RON
- Valoare atribuită
- 365,10 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 09:28
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 12:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
365,10 RON
din 365,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro