Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Calce sodata
- Număr anunț
- DA22428403
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 14430000-4 · Sare concentrata prin evaporare si clorura de sodiu pura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420 RON
- Valoare atribuită
- 420 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 14:16
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 14:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
420 RON
din 420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro