Ofertă acceptată Cumpărare directă

folii pvc

Număr anunț
DA22425023
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
SC FLAMINGO`S FLY PRODCOM SRL (CUI RO3710266)
Cod CPV
39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,50 RON
Valoare atribuită
67,50 RON
Data publicării
18.02.2019 12:09
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,50 RON

din 67,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.