Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE ARTICOLE CNM

Număr anunț
DA22421490
Autoritate contractantă
Complexul National Muzeal Curtea Domneasca Targoviste (CUI 4279693)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
910,21 RON
Valoare atribuită
910,21 RON
Data publicării
18.02.2019 09:14
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 09:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

910,21 RON

din 910,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.