Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Polyethylene glycol methyl ether
- Număr anunț
- DA22416883
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare in Chimie si Petrochimie -ICECHIM (CUI RO2627996)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI RO12178991)
- Cod CPV
- 33696300-8 · Reactivi chimici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 821,25 RON
- Valoare atribuită
- 821,25 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 11:52
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
821,25 RON
din 821,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro