Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER KONICA MINOLTA TN326K AAJ6050

Număr anunț
DA22420728
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura - Centrul judetean Alba (CUI 20715107)
Furnizor / câștigător
INFOGRUP SRL (CUI RO8266084)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.113,45 RON
Valoare atribuită
1.113,45 RON
Data publicării
18.02.2019 08:31
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.113,45 RON

din 1.113,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.