Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 1,3% sub estimat
Cartus Brother TN 1000/1030, Hartie copiator A4
- Număr anunț
- DA22417695
- Autoritate contractantă
- Comuna Turulung (Consiliul local Turulung) (CUI 3896569)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER SRL (CUI RO7559248)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 314,50 RON
- Valoare atribuită
- 310,50 RON 1,3% sub estimat
- Data publicării
- 15.02.2019 12:28
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
310,50 RON
din 314,50 RON estimat
1,3%
Adjudecat la 98,7% din estimat · economie 4 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.