Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitii actualizari sofware

Număr anunț
DA22398081
Autoritate contractantă
ASOCIATIA GAL SUCEVITA-PUTNA (CUI 27792069)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.782 RON
Valoare finală
11.782 RON
Data publicării
13.02.2019 11:58
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.