Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție produse birotică

Număr anunț
DA22420482
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Furnizor / câștigător
SC FLAVI MAYOS PRINT SRL (CUI RO30371108)
Cod CPV
30211000-1 · Unitate centrala de procesare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122,66 RON
Valoare atribuită
122,66 RON
Data publicării
18.02.2019 08:15
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 13:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122,66 RON

din 122,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.