Ofertă refuzată
Cumpărare directă
cap termic SMP (7,50 x 2,50 x 5,00 cm / 0,2480 kg)3023
- Număr anunț
- DA22411591
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public Judetean pentru Promovarea Turismului si Coordonarea Activitatii de SALVAMONT Bacau (CUI 31988145)
- Furnizor / câștigător
- Simon Cornel Cristian (CUI 37450195)
- Cod CPV
- 30232600-0 · Codoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.880 RON
- Valoare finală
- 5.880 RON
- Data publicării
- 14.02.2019 15:49
- Data finalizării
- 18.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.