Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
verificarea si reincarcare stingatoare PL: Recas, Topolavatu Mare, Belint, Buzias - UCCG Timis
- Număr anunț
- DA22425808
- Autoritate contractantă
- Autoritatea pentru Administrarea Sistemului National Antigrindina si de Crestere a precipitatiilor (CUI 34138203)
- Furnizor / câștigător
- ANINOASA-TIM SRL (CUI RO5188127)
- Cod CPV
- 50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 465,60 RON
- Valoare atribuită
- 465,60 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 12:35
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 13:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
465,60 RON
din 465,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro