Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Kit de determinare clor şi pH
- Număr anunț
- DA22421576
- Autoritate contractantă
- SC COMPANIA REGIONALA DE APA BACAU SA (CUI RO27429315)
- Furnizor / câștigător
- MERCK ROMANIA SRL (CUI 20631065)
- Cod CPV
- 38432000-2 · Aparate de analiza (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 522,50 RON
- Valoare finală
- 522,50 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 09:19
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 15:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.