Ofertă acceptată Cumpărare directă

CANTAR PLATFORMA DESIS CW-M 150 KG

Număr anunț
DA22403176
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
Furnizor / câștigător
ROBAND JTX SRL (CUI 38320878)
Cod CPV
42923200-4 · Cantare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
869,75 RON
Valoare atribuită
882,35 RON
Data publicării
14.02.2019 08:24
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

882,35 RON

din 869,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.