Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masca de fata autoclavabila 134°C,silicon, nr.5
- Număr anunț
- DA22425131
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL BLAJ (CUI 4934679)
- Furnizor / câștigător
- TOTALMED SRL (CUI RO24577279)
- Cod CPV
- 33157200-7 · Truse de oxigen (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 53 RON
- Valoare atribuită
- 53 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 12:12
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
53 RON
din 53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro