Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NEO ENDUSIX 20 mg inj. X 1 fl.
- Număr anunț
- DA22414633
- Autoritate contractantă
- SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
- Furnizor / câștigător
- BIOEEL (CUI RO1199107)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.130 RON
- Valoare atribuită
- 2.130 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 10:19
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.130 RON
din 2.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro