Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire Studiu de trafic/mobilitate pentru identificare si Studiu de oportunitate judetul Bacau

Număr anunț
DA22400555
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
CERTRANS LEVEL SRL (CUI RO30792921)
Cod CPV
71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135.000 RON
Valoare atribuită
135.000 RON
Data publicării
13.02.2019 14:12
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

135.000 RON

din 135.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.