Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOR ELECTRIC 2.2KW 3000ROT CU FLANSA SI TALPA DE FIXARE

Număr anunț
DA22424164
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02044 Tulcea (CUI 17462349)
Furnizor / câștigător
CICÎRÎC BIROTICA CONSTRUCT SRL (CUI RO3429369)
Cod CPV
34311000-0 · Motoare (vehicule) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.430,25 RON
Valoare atribuită
1.430,25 RON
Data publicării
18.02.2019 11:02
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.430,25 RON

din 1.430,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.