Ofertă acceptată Cumpărare directă

5 SACI FILTRANTI HARTIE 2 STR./BIA-C/CLS.PRAF M, NT27/1

Număr anunț
DA22422474
Autoritate contractantă
RIAL SRL (CUI RO1107650)
Furnizor / câștigător
TECHNO PRO SRL (CUI RO11430542)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90,92 RON
Valoare atribuită
90,92 RON
Data publicării
18.02.2019 09:57
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 14:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90,92 RON

din 90,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.