Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipament aer conditionat pt proiectul"Dotare serviciu social, comuna Virvoru de Jos, judetul Dolj"
- Număr anunț
- DA22412873
- Autoritate contractantă
- COMUNA VIRVORU DE JOS (PRIMARIA COMUNEI VARVORU DE JOS DOLJ) (CUI 4553224)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.285 RON
- Valoare atribuită
- 5.285 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 08:42
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.285 RON
din 5.285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro