Ofertă acceptată
Cumpărare directă
achizitie piese motocositoare
- Număr anunț
- DA22420578
- Autoritate contractantă
- Centrul Chinologic Dr. Aurel Greblea Sibiu (CUI 4240928)
- Furnizor / câștigător
- TACO SYSTEM SRL (CUI 12386623)
- Cod CPV
- 42670000-3 · Piese si accesorii pentru masini-unelte (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.068,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.068,16 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 08:21
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 11:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.068,16 RON
din 1.068,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro