Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lucrari instalatie electrica
- Număr anunț
- DA22420448
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "HOREA (CUI 4245011)
- Furnizor / câștigător
- INSERT SISTEM SRL (CUI 18684386)
- Cod CPV
- 45317000-2 · Alte lucrari de instalare electrica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.840,68 RON
- Valoare atribuită
- 12.840,68 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 08:12
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 12:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.840,68 RON
din 12.840,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro