Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lampă germicidă cu flux UV-C (2x55W) montat pe perete cu reglare de timp de lucru
- Număr anunț
- DA22428149
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 31515000-9 · Lampi cu ultraviolete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.722,32 RON
- Valoare atribuită
- 6.722,32 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 14:07
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.722,32 RON
din 6.722,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro