Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse alimentare diverse lactate,congelate,mezeluri

Număr anunț
DA22425411
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC BANYAI JANOS (CUI 4612517)
Furnizor / câștigător
KOLIBRI SRL (CUI RO2974197)
Cod CPV
15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
785,95 RON
Valoare atribuită
785,95 RON
Data publicării
18.02.2019 12:22
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 12:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

785,95 RON

din 785,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.