Ofertă acceptată Cumpărare directă

INCARCARE CARTUS LS 100GR, Placa retea USB Wireless N 300Mbps TL-WN821N, CARTUS HP Q2612A/FX10 Laser

Număr anunț
DA22428411
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.29 IASI (CUI 32224219)
Furnizor / câștigător
AVICENA COMPUTERS GRUP SRL (CUI RO16994054)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
344,56 RON
Valoare atribuită
344,56 RON
Data publicării
18.02.2019 14:16
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

344,56 RON

din 344,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.