Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP CE285XL / CB435XL / CB436XL - cartus laser
- Număr anunț
- DA22428033
- Autoritate contractantă
- SPITALUL FILISANILOR (CUI 5077722)
- Furnizor / câștigător
- EVO SPRINT SRL (CUI RO32174862)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.934 RON
- Valoare atribuită
- 1.934 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 14:02
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 14:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.934 RON
din 1.934 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro