Ofertă acceptată Cumpărare directă

Senzor SPO2 deget Masimo reutilizabil pt adult/copil peste 30 kg pt defibrilatorul Corpuls 3 si 8/16

Număr anunț
DA22423457
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
Cod CPV
35125100-7 · Senzori (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.256 RON
Valoare atribuită
2.256 RON
Data publicării
18.02.2019 10:37
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 12:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.256 RON

din 2.256 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.