Ofertă refuzată Cumpărare directă

Colectare deseuri menajere SFO Zarnesti

Număr anunț
DA22364329
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
VECTRA SERVICE SRL (CUI RO6816530)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
89,08 RON
Valoare finală
89,08 RON
Data publicării
07.02.2019 13:42
Termen limită
18.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.