Ofertă refuzată Cumpărare directă

SERVICII DE COLECTARE A APELOR UZATE SI GOLIRE FOSE SEPTICE

Număr anunț
DA22402814
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA ADANCATA (CUI 33561875)
Furnizor / câștigător
ELGED SRL (CUI 16270205)
Cod CPV
90460000-9 · Servicii de golire a puturilor de decantare sau a foselor septice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare finală
1.400 RON
Data publicării
14.02.2019 01:23
Data finalizării
18.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.