Ofertă acceptată Cumpărare directă

asistenta tehnica pentru programul de contabilitate bugetara ALL IN ALL-Nivel B4-Inst. Inv.

Număr anunț
DA22402656
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 2 STANCEA (CUI 23852990)
Furnizor / câștigător
TOTAL CONSULTING SOFT SRL (CUI 33053354)
Cod CPV
72600000-6 · Servicii de asistenta si de consultanta informatica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.328 RON
Valoare atribuită
9.328 RON
Data publicării
13.02.2019 17:37
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.328 RON

din 9.328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.