Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE ASISTENTA TEHNICA PENTRU ECHIPAMENTE DE CALCUL SI ELEMENTE ALE RETELEI LOCALE
- Număr anunț
- DA22413212
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ”SERAFIM DUICU” (CUI 24888674)
- Furnizor / câștigător
- FORTISSIMO IT SRL (CUI RO18297240)
- Cod CPV
- 72611000-6 · Servicii de asistenta tehnica informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.697,54 RON
- Valoare atribuită
- 3.697,54 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 09:06
- Termen limită
- 20.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.697,54 RON
din 3.697,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro