Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de transport de busten
- Număr anunț
- DA22362288
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC DORNA CANDRENILOR (CUI 6631434)
- Furnizor / câștigător
- SORVIR PRODCOM SRL (CUI RO9720633)
- Cod CPV
- 77210000-5 · Servicii de transport de busteni (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.400 RON
- Valoare finală
- 6.400 RON
- Data publicării
- 07.02.2019 11:44
- Data finalizării
- 18.02.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.