Ofertă acceptată
Cumpărare directă
legume fructe 3
- Număr anunț
- DA22427567
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP CASUTA POVESTILOR (CUI 17965600)
- Furnizor / câștigător
- RUBINRO COM SERV SRL (CUI RO5773783)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 246,30 RON
- Valoare atribuită
- 246,30 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 13:47
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 07:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
246,30 RON
din 246,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro