Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANDARINE-CLEMENTINE

Număr anunț
DA22420114
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 239 (CUI 4420449)
Furnizor / câștigător
TOTAL TOP GLOBAL SRL (CUI RO15957120)
Cod CPV
03222300-6 · Fructe, altele decat cele tropicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
410,90 RON
Valoare atribuită
410,90 RON
Data publicării
17.02.2019 19:42
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 06:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

410,90 RON

din 410,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.