Ofertă refuzată Cumpărare directă

Motorina Ecto Super Diesel

Număr anunț
DA22405106
Autoritate contractantă
Comuna Pogana (Primaria Comunei Pogana) (CUI 3552069)
Furnizor / câștigător
LUKOIL ROMANIA SRL (CUI RO10547022)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.880 RON
Valoare finală
2.880 RON
Data publicării
14.02.2019 10:10
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.