Ofertă acceptată Cumpărare directă

holder unica folosinta + ace

Număr anunț
DA22434779
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE VOILA (CUI 2845826)
Furnizor / câștigător
BIOLIFE GRUP SRL (CUI RO15487975)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
520 RON
Valoare atribuită
520 RON
Data publicării
19.02.2019 11:19
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 11:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

520 RON

din 520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.