Ofertă acceptată Cumpărare directă

BATERIE VARTA ENERGY AAA/LR3, 4103, set 2 bucatiTAVA DOCUMENTE MAS - set 3, TRANSPARENT sau FUMURIUM

Număr anunț
DA22434446
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic Mihail Sturdza (CUI 5051455)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
143,01 RON
Valoare atribuită
143,01 RON
Data publicării
19.02.2019 11:03
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

143,01 RON

din 143,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.