Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,6% sub estimat
TRUGLYDE 2/0 AC TRIUNGHIULAR RESORBABIL
- Număr anunț
- DA22431798
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Campulung Muscel (CUI 4756466)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
- Cod CPV
- 33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336 RON
- Valoare atribuită
- 307,20 RON 8,6% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2019 09:01
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 10:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
307,20 RON
din 336 RON estimat
8,6%
Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 28,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.