Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROZI SUDURA 2.5*350MM

Număr anunț
DA22429677
Autoritate contractantă
ORASUL MARASESTI (CUI 4410623)
Furnizor / câștigător
GĂBIŢZU COM SRL (CUI RO21302656)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,24 RON
Valoare atribuită
141,24 RON
Data publicării
18.02.2019 15:14
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 15:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,24 RON

din 141,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.