Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asigurare a autovehiculelor

Număr anunț
DA22429649
Autoritate contractantă
ASOCIATIA DE DEZVOLTARE INTERCOMUNITARA "HARGITA VIZ (CUI 24886339)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.018,10 RON
Valoare atribuită
2.018,10 RON
Data publicării
18.02.2019 15:13
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.018,10 RON

din 2.018,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.