Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conector in Y ,Tub conector joasa presiune ,,Seringa de 200 ml pentru CT,Optiray 350- 200 ml

Număr anunț
DA22428482
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
THREE PHARM SRL (CUI RO26361386)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
18.02.2019 14:19
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.