Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Transport persoane Turda 23-24.02.2019
- Număr anunț
- DA22428100
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv "Szasz Adalbert (CUI 16283140)
- Furnizor / câștigător
- METANA SERV S.R.L. (CUI RO5180921)
- Cod CPV
- 60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.088 RON
- Valoare atribuită
- 1.088 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 14:05
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.088 RON
din 1.088 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro