Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEAPA

Număr anunț
DA22429572
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNIC BUZAU (CUI 4299666)
Furnizor / câștigător
GENERAL AGRO COM SERVICE SRL (CUI RO5288797)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75,80 RON
Valoare atribuită
75,80 RON
Data publicării
18.02.2019 15:08
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 18:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75,80 RON

din 75,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.